CopyCentrum

Naše pracoviště je vybaveno moderními výrobky digitální techniky pro kopírování a digitální tisk. V současnosti poskytuje Copy Centra svým klientům následující služby:

 

KOPÍROVÁNÍ

Barevné i černobílé kopírování, jednostranné i oboustranné kopírování s možnosti zmenšování a zvětšování. Fotografická kvalita zhotovení ve formátech A4, A3 na gramáže 80 – 200 g/m2 na bílý papír, karton, fólie nebo samolepící fólie. , kartony, folie a samolepící folie, papír a barevné papíry s možností skládání na A4 do vazby

DIGITÁLNÍ TISK

Digitální tisk provádíme jak černobíle tak barevně. Běžně užívané formáty – Word (.doc, .rtf), Excel (.xls), Corel 14 (.cdr, .jpg, .gif), Adobe Acrobat (.pdf) a další. Možnost zvětšování/zmenšování, třídění, sešití a další. paměťové karty (SM, CF, SC, MMC, MS atd.). Tiskneme na formáty A4, A3, jednostranně i oboustranně na gramáže 80 – 220 g/m2 na bílý i barevný papír.

SKENOVÁNÍ

Barevné a černobílé skenování provádíme jak pro vstupní formát A4 tak i pro velkoformátové dokumenty A0 a délky až 15m. Skenování provádíme pro rozlišení až 600 dpi.

VAZBY

Laminování dává Vašim dokumentům skoro dokonalou ochranu proti zničení. Lze laminovat oboustranně vizitky, průkazky, dokumenty i mapy do formátu A3. U laminování do „kapes“ je možné vybrat si z několika dostupných tloušťek lamina (80, 100, 125 micronů).
Vašim dokumentům dáme profesionální vzhled a to za rozumnou cenu a krátkou dobu. Nabízíme následující druhy vazeb: kroužková vazba – jednoduchá vazba plastovou spirálou, dobrý vzhled a snadná manipulace. Vazbu provádíme ve formátech od vizitky až do A3, drátěná vazba.

SBĚRNA DIGITÁLNÍCH FOTOGRAFIÍ

Data Vašich digitálních fotografií Vám odešleme ke zpracování do digitální fotolaboratoře. Zpracované zakázky si v naší prodejně vyzvednete do 3 pracovních dnů.

DTP PRÁCE

Zpracování grafických manuálů, vizitky, loga, katalogy, kalendáře a pod.

OSTATNÍ SLUŽBY

Dále je u nás možnost zakoupit či objednat: bílý a barevný reprografický papír, samolepky, fólie a další kopírovací materiály, nejčastěji používané tiskopisy, spotřební materiál pro vazbu, vázací, laminovací a skartovací stroje a další